Dorośli

Kurs standardowy:

Podzielony jest na 3 poziomy (podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany).
Obejmuje wszystkie aspekty nauki języka: słuchanie, rozumienie tekstu czytanego, pisanie, a przede wszystkim konwersacje – stopniowo pogłębiane, rozwijane i utrwalane – stanowią przemyślany proces dydaktyczny.
Zajęcia wzbogacone o psychozabawy, symulacje, role-plays, gry.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu lub 2 razy w tygodniu po 90 min.

Włoski na WAKACJE – dla planujących wyjazd do Włoch

Wybierasz się do Włoch? A może z nich właśnie wróciłeś/aś? Byłoby miło powiedzieć coś więcej aniżeli ciao czy buongiorno? Samemu zamówić danie w restauracji? Spytać o drogę? Zgłosić jakiś problem w hotelu? A może po prostu dogadać się z przystojnym Włochem czy atrakcyjną Włoszką? Jeśli tak, to ten kurs jest idealny dla Ciebie! Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 90 min.

Gramatyka w jednym palcu

Kurs ten umożliwia stopniowe i bezstresowe poznawanie gramatyki języka włoskiego. Kurs trwa 2 miesiące. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

Buon Appetito! – czyli włoska kuchnia

Kochasz włoską kuchnię? Chcesz pogłębić swoje zdolności językowe lub wzbogacić słownictwo w tym zakresie? Zajęcia stanowią wyjątkowe menu gastronomiczno-językowe czyli połączenie licznych przepisów kulinarnych oraz związane z nimi: ciekawostki, wyrażenia idiomatyczne, ćwiczenia gramatyczne.

Zajęcia odbywają się cyklicznie i przeznaczone są dla dla pasjonatów kuchni włoskiej. Dzięki nim, nie tylko poznasz język włoski, ale też samodzielnie przygotujesz smaczne dania.

Kurs dla Seniora

Masz trochę wolnego czasu? Ciekawią Cię Włochy? Chcesz tam pojechać? A może masz tam rodzinę? Chcesz w bezstresowej i przyjemnej atmosferze poznać podstawowe zwroty w tym języku? Zajęcia wzbogacone o psychozabawy, symulacje, role-plays, gry. Zapraszamy na kurs!!! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 90 min.

Kurs dla Młodej Mamy

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, „siedzisz w domu” ze swoim maleństwem i chciałabyś zrobić coś dla siebie: „wyjść do ludzi”, spotkać się z innymi mamami, a przede wszystkim nauczyć się języka włoskiego – to jest to propozycja właśnie dla Ciebie! Zajęcia przeznaczone są dla mam z dziećmi w okresie niemowlęcym. Sala wyposażona jest w przewijak, chusteczki nawilżające, podgrzewacz do butelek, zabawki. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 90 min.

Nauka z Włoską Piosenką

Kochasz włoską muzykę? … ale nie wiesz o czym śpiewają? Chcesz się dobrze bawić, trochę pośpiewać, dowiedzieć się czegoś więcej o wykonawcach? Szeroka gama ćwiczeń komunikacyjnych, gier, tekstów umożliwi Ci poznanie i pogłębienie znajomości języka włoskiego. Zajęcia odbywają się cyklicznie i trwają 45 min.

Dla Podróżników

A może kochasz podróże? Interesuje Cię kultura Włoch? Chcesz poszerzyć słownictwo niezbędne na wakacjach, ale też uzyskać praktyczne informacje, dowiedzieć się gdzie i co warto zobaczyć? Kurs ten stanowi podróż po miastach: Rzym, Wenecja, Mediolan, Bolonia. Zajęcia odbywają się cyklicznie.

Kurs samoobrony, czyli poznajemy włoskie przekleństwa i gestykulację

…a może właśnie spotkałeś Włocha, który coś do Ciebie krzyczał, ale nie wiesz co? A przy tym bardzo gestykulował? „Kurs samoobrony” to krótkie zajęcia wyjaśniające podstawowe gesty, mimikę a także słownictwo, bez cenzury! Zajęcia odbywają się cyklicznie, trwają 45 min.

Dla Kinomaniaka

Jeśli znasz już trochę język włoski, kochasz oglądać filmy, to przyjdź na zajęcia „Dla Kinomaniaka”.

Zajęcia odbywają się cyklicznie i obejmują: wybór scen, ćwiczenia na poszerzenie słownictwa, dyskusję, odegranie scenek filmowych.