Dzieci

Szukasz ciekawych, dodatkowych zajęć dla Twojej pociechy? Chcesz by poznało język włoski, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc? By spędziło czas w twórczym i rozwijającym środowisku?

Kurs standardowy:

Podzielony jest na 3 poziomy (podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany).
Organizowany jest w 3 grupach wiekowych (dla uczniów szkoły podstawowej, dla licealistów).
Obejmuje wszystkie aspekty nauki języka: słuchanie, rozumienie tekstu czytanego, pisanie, a przede wszystkim konwersacje – stopniowo pogłębiane, rozwijane i utrwalane – stanowią przemyślany proces dydaktyczny.
Zajęcia wzbogacone o psychozabawy, symulacje, role-plays, gry.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu (po 45 min) lub 1 raz w tygodniu (po 90 min).

Włoski dla maluchów

Nauka poprzez zabawę, piosenki, wyliczanki, teatrzyk, gry muzyczne i ruchowe, przy wykorzystaniu metody Total Physical Response (metoda reagowania całym ciałem)
Im wcześniej Twój maluch rozpocznie naukę języka obcego, tym szybciej i trwalej uda mu się go przyswoić.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 min.

Kurs dla młodego „ARTYSTY”

Jeśli twoje dziecko kocha malować, rysować czy wyklejać, to właśnie teraz ma szansę, wykorzystując swoje plastyczne zdolności, nauczyć się języka włoskiego.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min.

Kurs dla młodego „AKTORA”, czyli teatrzyk po włosku

Jeśli Twoje dziecko ma zdolności aktorskie i pragnie uczyć się języka włoskiego, to są to zajęcia właśnie dla niego! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min. Ich ukoronowaniem jest przedstawienie dla rodziców.

Kurs dla młodego „KUCHARZA”

Jeśli chcesz by Twoje dziecko nie tylko nauczyło się języka włoskiego, ale także poznało włoską kuchnię i przy okazji nauczyło się coś „pichcić”, to znaczy że jest to kurs właśnie dla niego!!! Zajęcia odbywają się cyklicznie.

Kurs dla młodego „DETEKTYWA” – poziom średnio zaawansowany

Lubisz czytać ciekawe opowiadania i rozwiązywać zagadki kryminalne? Znasz już trochę język włoski i chcesz go dalej szkolić? Poszerzyć słownictwo, utrwalić gramatykę? To propozycja właśnie dla Ciebie!!! Zajęcia odbywają się cyklicznie.