Zapisy na warsztaty


WŁOSKI W CZERWCU

Zapraszamy na zajęcia j. włoskiego w czerwcu.

Każda lekcja jest zamkniętą całością. Nie trzeba decydować się na cały kurs, można wybrać POJEDYNCZE zajęcia, w dogodnym terminie! 

W CZERWCU zajęcia są stacjonarne.

ABY SIĘ ZAPISAĆ: https://wloskipresto.com/zapisy-na-warsztaty/

OTO NASZE PROPOZYCJE! 

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY I ZAAWANSOWANY – CZERWIEC

Szczegóły: https://express.adobe.com/page/rMDnBOTREzens/

Utrwalamy, powtarzamy, konwersujemy!

ABY SIĘ ZAPISAĆ: https://wloskipresto.com/zapisy-na-warsztaty/

Jeśli ktoś decyduje się na więcej warsztatów niż jeden, to prosimy o łączne dokonanie płatności. W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko oraz datę i godz. warsztatu.

Prosimy o przemyślane decyzje!
Po zarezerwowaniu miejsca w grupie i dokonaniu płatności, nie będzie już możliwości zmiany terminu/przesunięcia. Jeśli uczestnik nie będzie mógł być na zajęciach, na które się zapisał, kwota nie będzie zwracana, ani przesuwana na poczet innych płatności.

Ze względów organizacyjnych:

A PRESTO:)

ZAPRASZAMY NA MAJOWE WARSZTATY Z JĘZYKIEM WŁOSKIM! 

CZEKA NAS SZEREG ATRAKCJI!!! ONLINE i  SPOTKANIA NA ŻYWO!!!

Z Moniką Mariotti (włoską aktorką) – spotkamy się w Parku Skaryszewskim. Tam, w plenerze, przygotujemy dialogi, scenki i rozwiniemy słownictwo niezbędne w lodziarni. Następnie, to czego się nauczymy, będziemy mogli przetestować w praktyce, a dokładnie we włoskiej lodziarni „Mała Sicilia” prowadzonej przez Włocha, tancerza i prezentera telewizyjnego – Stefano Terrazzino, gdzie będziemy składać zamówienia …. oczywiście po włosku:)

Wraz z Moniką Mariotti  udamy się też do Parku Skaryszewskiego w poszukiwaniu wiosny. Podczas godzinnego spaceru, będziemy się relaksować, odpoczywać, a przede wszystkim w ciepłej atmosferze i przy promykach majowego słońca, będziemy konwersować oraz poszerzać słownictwo i wyrażenia związane z wiosną, krajobrazem, opisem przyrody.

Sara Bedogna, Polko – Włoszka, „zabierze” nas do romantycznej Werony, gdzie spędziła 8 lat swojego życia. Oprowadzi nas po rodzinnych stronach, niezwykłych miejscach, ciekawostkach folklorystycznych i kulinarnych.

SZCZEGÓŁY: https://express.adobe.com/page/9GMMOY1fUXmRA/